BAYİLİK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

  1. Penta bayisi olabilmek için şirket faaliyet belgesinde bilişim alanlarından birinde faaliyet göstermeniz gerekmektedir.
  2. Sözleşmenin tüm sayfaları kaşelenip, şirket sahipleri tarafından (imza sirkülerindeki imza kullanılacaktır) imzalanmalıdır.
  3. Yeni açılan cari hesapların, ürün alımlarındaki ödeme şekli nakit-havale şeklinde olacaktır.
  4. Sözleşme iki nüsha hazırlanıp elden, posta yada kargo ile Penta merkez adresine aslı gönderilmelidir. Talep edildiği taktirde karşı sözleşmeniz size iletilecektir.
  5. Şahıs ve İşletme (Ltd-AŞ) firmaları için aşağıdaki evrakların pdf lerini bu ekrandan online yükleyebileceğiniz gibi sözleşmeyle birlikte kargo ile de gönderebilirsiniz.
  6. Başvurunuz sonrasında sizin için oluşturulan BayilikTalepNo sunu ıslak imzalı kaşeli Bayilik Sözleşmesi üzerine not olarak ekleyiniz.
  7. Talebiniz, ıslak imzalı sözleşmeniz Penta Merkezimize ulaştıktan sonra 1-5 gün arasında sonuçlandırılacak ve Müşteri Temsilcilerimiz sizi telefon veya mail yolu ile bilgilendirecektir.
  8. Yurtdışı bazlı bayilik talebiniz için lütfen 850 277 0 277 no' lu müşteri hizmetlerimize başvurunuz.
  9. Online bayilik başvurusu yapılıp Talep Numarası alındıktan sonra , Islak imzalı sözleşmenin 30 iş günü içerisinde tarafımıza ulaşmaması durumunda Başvurunuz iptal edilecektir.
Gerekli Olan Evraklar

ŞAHIS FİRMASI

İŞLETMELER İÇİN

ONLINE BAYİ BAŞVURU FORMU
Lütfen Başvuru Tipini Seçiniz.
-Eski Kodum Var-


TR
TR
TR
TR
TR